La petite optimiste

Letný mentoringový program pre samoukov

Máte už zvládnuté aspoň základy francúzskeho jazyka a radi by ste leto využili na udržanie či zlepšenie svojej jazykovej úrovne?

Nechcete cez letné mesiace úplne prísť o kontakt s francúzštinou, ale zároveň sa neviete zaviazať na konkrétne dni a časy a navštevovať online lekcie?

Máte chuť pracovať samostatne vo vlastnom tempe a vtedy, kedy vám to bude vyhovovať, ale dostávať tiež pravidelnú podporu a spätnú väzbu?

Ak ste si trikrát povedali hlasné oui, tak by sa vám mohol páčiť môj nový mentoringový program pre samoukov. Vyskúšate si v ňom efektívnu metódu, ktorá prepája flexibilitu a slobodu s odborným vedením a podporou. Ideálna kombinácia na leto! ☀️

úroveň
A1+ až A2+

každý týždeň
nový balík úloh

2 skupinové
konverzácie

10.7. - 22.8.2023
(6 TÝŽDŇOV)

94,00€

Ako to bude prebiehať?

každý týžden nový
balík úloh

Každý utorok ráno odo mňa dostanete nový balík úloh na samostatnú prácu na ďalší týždeň. Na vypracovanie máte čas vždy do pondelka do 20:00. Je úplne na vás, koľko a ktoré z úloh si urobíte a takisto kedy alebo ako často sa im počas týždňa budete venovať.

podpora
vo FACEBOOK skupine

So mnou a s ďalšími študentmi programu budete v kontakte v našej uzavretej Facebook skupine. Môžete sa tešiť na vzájomnú podporu, príjemnú atmosféru a zdieľanie postrehov, otázok a tipov na dobré francúzske filmy, knihy, aplikácie či pesničky.

zaujímavé a rôznorodé aktivity

Balík aktivít bude obsahovať napríklad videá, články, nahrávky alebo obrázky k danej téme. Budete mať napríklad napísať vlastný text, urobiť si cvičenie, prečítať text alebo nahrať hlasovku. Cez cvičenia spoznáte francúzsku kultúru, precvičíte si gramatiku aj nové slovíčka.

dve bonusové konverzačné hodiny

Počas 6 týždňov vás čakajú aj dve 60min skupinové konverzačné hodiny cez ZOOM. Ak budete mať chuť, môžete si tak precvičiť rozprávanie, použiť naučené slovíčka v praxi a spoznať ostatných účastníkov programu. Prvé online stretnutie bude 2.8. a druhé 22.8.

spätná väzba
na mieru

Po odovzdaní úloh odo mňa dostanete spätnú väzbu na mieru. Rada vám tiež nahrám krátke video s vysvetlením gramatiky a slovnej zásoby. Všetky zadania a opravy budete mať počas celého programu k dispozícii na našej mentoringovej webstránke.

kvíz a žrebovanie
na konci programu

Na konci celého programu vás čaká interaktívny kvíz, v ktorom si overíte nadobudnuté znalosti. A na našom záverečnom ZOOM stretnutí 22. augusta zo všetkých účastníkov vyžrebujem troch, ktorí sa môžu tešiť na knižky vo francúzštine.

Akým témam sa budeme venovať?

Oui, idem do toho 🙌

Po vyplnení prihlášky vás budem kontaktovať s bližšími informáciami.

Vous avez des questions ?