La petite optimiste

Online individuálne lekcie na mieru

Kapacitu na individuálne lekcie mám aktuálne naplnenú a nepríjmam nových študentov. V prípade záujmu ale môžeš aj tak vyplniť formulár naspodu tejto stránky a pridám ťa na čakaciu listinu.


Keď počuješ náhodné francúzske slová, rozbúcha sa ti srdce a automaticky na tvári vyčarí úsmev? Keď sa povie Paríž balíš kufre a predstavuješ si, ako si v kaviarni sebavedomo objednávaš un café? Chceš vedieť, o čom to Stromae vlastne spieva a aké by to bolo, keby z tvojich úst úplne prirodzene vychádzali typické francúzske zvuky?

Ak sa chceš pustiť do štúdia francúzštiny alebo si zlepšiť svoju aktuálnu úroveň, zamerať sa na to, čo potrebuješ a mať hodiny v termínoch, ktoré ti najviac vyhovujú, potom si tu veľmi správne 🥳

termín
dohodou

ONLINE
CEZ ZOOM

NEZÁVÄZNÁ 60min
UKÁŽKOVÁ LEKCIA
ZDARMA

20€/60min
(pri predplatení 12 hodín zľava 10%)

Ako vyzerajú online individuálne lekcie? 💻

A na čo sa môžeš tešiť? 🎁

interaktívne lekcie

Lekcie budú prebiehať online cez platformu ZOOM, vďaka ktorej budeme spoločne písať na interaktívnu tabuľu, hrať hry, robiť cvičenia a budem s tebou zdieľať videá či obrázky.

tréning nových slovíčok

Z každej hodiny si spoločne vypíšeme najdôležitejšie slovíčka, ktoré budeme priebežne opakovať počas celého kurzu cez rôzne hry a aktivity. Novú slovnú zásobu si tak oveľa lepšie zapamätáš.

materiály na jednom mieste

Všetky materiály z hodín (obrázky, prezentácie, poznámky, videá a domáce úlohy) nájdeš vždy na tvojej vlastnej webstránke, aby bolo vždy všetko na jednom mieste.

študijný plán na mieru

V úvode kurzu si zadefinujeme individuálny študijný plán s konkrétnymi témami, ktorým sa budeme venovať a nastavíme ciele, ktoré chceš za dohodnuté obdobie dosiahnuť.

tipy na učenie

Ak chceš dosiahnuť skutočný pokrok je dôležité sa francúzštinou obklopiť aj mimo hodín. Budem s tebou preto pravidelne zdieľať tipy na pesničky, aplikácie, stránky či youtube videá.

ZÁVEREČNÝ ONLINE TEST

Na konci kurzu ťa čaká online test, kde si môžeš overiť svoje nadobudnuté znalosti. Budem ti tiež priebežne dávať individuálnu a špecifickú spätnú väzbu v závere hodiny.

Čo hovoria moji študenti a študentky? 💌

Nina G.
Zobraziť viac
Hodiny s Peťou sú vždy perfektné 🤩  Je veľký optimista a je vidno, že francúzština ju naozaj baví. Na každej hodine francúzštiny má pripravenú zaujímavú prezentáciu, hráme rôzne hry, preberáme články a gramatiku a veľa sa rozprávame. Hodiny sú poňaté veľmi zábavnou a hravou formou. Dostávam rôzne tipy na filmy, pesničky a činnosti na zlepšenie francúzštiny. Vždy mi veľmi ochotne vysvetlí všetky veci, ktoré mi nie sú úplne jasné. Som veľmi rada že sa učím práve s Peťkou 😊
Radka J.
Zobraziť viac
Som veľmi rada že som si vybrala Peťku ako lektorku francúzštiny! Každá hodina bola skvelá, plná zábavných cvičení cez ktoré som sa naučila naozaj veľa nie len o jazyku ako takom, ale aj o kultúre. Vždy z nej žiarila pozitívna energia, a aj to ma motivovalo k učeniu sa tohto nádherného jazyka. 😊
Olívia H.
Zobraziť viac
Peťa ma učí už viac ako rok a pol a naučila som sa toho viac ako za štyri roky v škole. Učíme sa zábavnými hrami, po hodinách som vždy nadšená a ešte dlho plná entuziazmu. Na hodine som si mohla vyskúšať aj rozprávanie sa so skutočným Francúzom a pomohla mi tiež vyhrať celoslovenskú francúzsku súťaž v spievaní! Som jej veľmi vďačná za jej úprimnú podporu. Ani raz sa mi nestalo, že by som oľutovala, že som jej napísala.
Ivana S.
Zobraziť viac
Peťka ma učila cez skype a musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená, aký mala ku mne kamarátsky prístup, bola naozaj strašne zlatá, na hodinu bola vždy perfektne pripravená, hodiny boli kreatívne, vždy sme robili niečo iné, používala videá, obrázky, doplňovačky, hry, atď.., a bola časovo flexibilná. Ak sa budem chcieť niekedy k francúzštine vrátit tak bude prvá na koho sa obrátim! 🙂
Soňa F.
Zobraziť viac
Peťa ma učila francúzštinu približne 2 roky, bola vždy dobre naladená a pripravená, neúnavná optimistka 🙂 Učivo podávala prakticky a automaticky sa prispôsobila mojim záujmom. Vedela som ju kontaktovať aj pomimo dohodnutých termínov a venovala sa mi aj po skončení hodín pomocou online cvičení či tipov na francúzske filmy, seriály či blogy.
Lara K.
Zobraziť viac
Učenie s Petrou je úžasné. Vymýšľa rôzne aktivity a rôzne hry a je to vždy zábava. Stále sa učíme novú slovnú zásobu, užitočné fárzy a slovné spojenie, ale aj gramatiku. Navyše dáva aj zábavné domáce úlohy 🙂
Predošlé
Ďalšie

Idem do toho 🙌

Po vyplnení prihlášky ťa budem kontaktovať s bližšími informáciami a dohodneme si nezáväznú 30-minútovú skúšobnú lekciu.

Máš des questions ?