La petite optimiste

Online skupinový kurz pre falošných začiatočníkov (A1.2)

Už ste sa francúzštinu niekedy učili a nie je pre vás tento románsky jazyk úplnou neznámou? Viete už ako-tak pozliepať jednoduchú francúzsku vetu a predstaviť seba či svoju rodinu? Máte chuť sa od týchto základov odraziť a posunúť svoju úroveň zase o niečo ďalej?

Na kurze pre falošných začiatočníkov si rozšírite slovnú zásobu o užitočné slovíčka a frázy, upevníte si komplexnejšie oblasti gramatiky a hlavne budete veľa rozprávať.

max. 5 študentov

POndelok
17:30-19:00

ONLINE
CEZ ZOOM

17.04. - 26.06.2023 (11x90min)

143,00€

Čo sa počas kurzu naučíte?

A na čo sa ešte môžete tešiť?

Lekcie budú prebiehať online cez platformu ZOOM, vďaka ktorej budeme spoločne písať na interaktívnu tabuľu, hrať hry, robiť cvičenia a budem s vami zdieľať videá či obrázky.

K naučeným slovíčkam je dôležité sa pravidelne vracať. Od začiatku kurzu si vytvoríme sadu slovíčok v aplikácii DuoCards. Budete si ich môcť trénovať kedykoľvek a kdekoľvek mimo hodín.​

Štruktúra kurzu sa odvíja od učebnice Édito A1. Všetky materiály (obrázky, poznámky aj domáce úlohy) nájdete vždy na vašej vlastnej webstránke, aby ste vždy všetko našli na jednom mieste.

Učenie sa jazyka nie je len o výslovnosti a slovíčkach, ale aj o objavovaní kultúry. Môžete sa preto tešiť na pravidelné tipy na francúzske pesničky, filmy a spoznávanie frankofónnych osobností.

Aby ste dosiahli pokrok je dôležité sa francúzštinou obklopiť aj mimo hodín. V našej Whatsapp skupine budeme spolu v kontakte a môžete sa tiež zapojiť do motivačnej študentskej výzvy.

Na konci kurzu vás čaká komplexný online test, kde si môžete overiť svoje nadobudnuté znalosti. Budem vám tiež priebežne dávať individuálnu a špecifickú spätnú väzbu v závere hodiny.

Čo hovoria moji študenti a študentky?

Nina G.
Zobraziť viac
Hodiny s Peťou sú vždy perfektné 🤩  Je veľký optimista a je vidno, že francúzština ju naozaj baví. Na každej hodine francúzštiny má pripravenú zaujímavú prezentáciu, hráme rôzne hry, preberáme články a gramatiku a veľa sa rozprávame. Hodiny sú poňaté veľmi zábavnou a hravou formou. Dostávam rôzne tipy na filmy, pesničky a činnosti na zlepšenie francúzštiny. Vždy mi veľmi ochotne vysvetlí všetky veci, ktoré mi nie sú úplne jasné. Som veľmi rada že sa učím práve s Peťkou 😊
Radka J.
Zobraziť viac
Som veľmi rada že som si vybrala Peťku ako lektorku francúzštiny! Každá hodina bola skvelá, plná zábavných cvičení cez ktoré som sa naučila naozaj veľa nie len o jazyku ako takom, ale aj o kultúre. Vždy z nej žiarila pozitívna energia, a aj to ma motivovalo k učeniu sa tohto nádherného jazyka. 😊
Olívia H.
Zobraziť viac
Peťa ma učí už viac ako rok a pol a naučila som sa toho viac ako za štyri roky v škole. Učíme sa zábavnými hrami, po hodinách som vždy nadšená a ešte dlho plná entuziazmu. Na hodine som si mohla vyskúšať aj rozprávanie sa so skutočným Francúzom a pomohla mi tiež vyhrať celoslovenskú francúzsku súťaž v spievaní! Som jej veľmi vďačná za jej úprimnú podporu. Ani raz sa mi nestalo, že by som oľutovala, že som jej napísala.
Ivana S.
Zobraziť viac
Peťka ma učila cez skype a musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená, aký mala ku mne kamarátsky prístup, bola naozaj strašne zlatá, na hodinu bola vždy perfektne pripravená, hodiny boli kreatívne, vždy sme robili niečo iné, používala videá, obrázky, doplňovačky, hry, atď.., a bola časovo flexibilná. Ak sa budem chcieť niekedy k francúzštine vrátit tak bude prvá na koho sa obrátim! 🙂
Soňa F.
Zobraziť viac
Peťa ma učila francúzštinu približne 2 roky, bola vždy dobre naladená a pripravená, neúnavná optimistka 🙂 Učivo podávala prakticky a automaticky sa prispôsobila mojim záujmom. Vedela som ju kontaktovať aj pomimo dohodnutých termínov a venovala sa mi aj po skončení hodín pomocou online cvičení či tipov na francúzske filmy, seriály či blogy.
Lara K.
Zobraziť viac
Učenie s Petrou je úžasné. Vymýšľa rôzne aktivity a rôzne hry a je to vždy zábava. Stále sa učíme novú slovnú zásobu, užitočné fárzy a slovné spojenie, ale aj gramatiku. Navyše dáva aj zábavné domáce úlohy 🙂
Predošlé
Ďalšie

Idem do toho 🙌

Po vyplnení prihlášky vás budem kontaktovať s bližšími informáciami. Kurz sa otvorí pri minimálnom počte 3 študentov.

Zaujíma vás ešte niečo?