La petite optimiste

Online skupinový kurz pre začiatočníkov (tínedžeri)

Keď počuješ náhodné francúzske slová rozbúcha sa ti srdce a automaticky na tvári vyčarí úsmev? Keď sa povie Paríž balíš kufre a predstavuješ si, ako si v pekárni sebavedomo pýtaš un croissant ? Chceš vedieť, o čom tá Angèle vlastne spieva a aké by to bolo, keby z tvojich úst úplne prirodzene vychádzali typické francúzske zvuky?

Ak sa chceš konečne svedomito pustiť do jazyka, ktorým hovorí približne 300 miliónov ľudí po celom svete a ktorý ti otvorí dvere na prestížne francúzske univerzity, potom si tu veľmi správne 🥳

4-6 študentov
(12 až 16 rokov)

po + str
16:00-17:30

ONLINE
CEZ ZOOM

16.01. - 05.04.2023 (24x90min)

216,00€

Čo sa počas 11 týždňov naučíš?

A na čo sa ešte môžeš tešiť?

Lekcie budú prebiehať online cez platformu ZOOM, vďaka ktorej budeme spoločne písať na interaktívnu tabuľu, hrať hry, robiť cvičenia a budem s tebou zdieľať videá či obrázky.

K naučeným slovíčkam je dôležité sa pravidelne vracať. Od začiatku kurzu si preto vytvoríme sadu slovíčok v aplikácii Quizlet. Budeš si ich tak môcť trénovať kedykoľvek a kdekoľvek aj mimo hodín.

Štruktúra kurzu sa odvíja od učebnice Édito A1 a Adosphère 1. Všetky materiály (poznámky aj domáce úlohy) nájdeš usporiadané v Google Sheets, nech nájdeš vždy všetko na 1 mieste.

Učenie sa jazyka nie je len o výslovnosti a slovíčkach, ale aj o objavovaní kultúry. Môžeš sa preto tešiť na pravidelné tipy na francúzske pesničky, filmy a spoznávanie frankofónnych osobností.

Ak chceš dosiahnuť pokrok je dôležité sa francúzštinou obklopiť aj mimo hodín. V našej Whatsapp skupine budeme spolu v kontakte a môžeš sa tiež zapojiť do motivačnej študentskej výzvy.

Na konci kurzu ťa čaká komplexný online test, kde si môžeš overiť svoje nadobudnuté znalosti. Budem ti tiež priebežne dávať individuálnu a špecifickú spätnú väzbu v závere hodiny.

Čo hovoria moji študenti a študentky?

Nina Gričová
Zobraziť viac
Hodiny s Peťou sú vždy perfektné 🤩  Je veľký optimista a je vidno, že francúzština ju naozaj baví. Na každej hodine francúzštiny má pripravenú zaujímavú prezentáciu, hráme rôzne hry, preberáme články a gramatiku a veľa sa rozprávame. Hodiny sú poňaté veľmi zábavnou a hravou formou. Dostávam rôzne tipy na filmy, pesničky a činnosti na zlepšenie francúzštiny. Vždy mi veľmi ochotne vysvetlí všetky veci, ktoré mi nie sú úplne jasné. Som veľmi rada že sa učím práve s Peťkou 😊
Radka Jurášová
Zobraziť viac
Som veľmi rada že som si vybrala Peťku ako lektorku francúzštiny! Každá hodina bola skvelá, plná zábavných cvičení cez ktoré som sa naučila naozaj veľa nie len o jazyku ako takom, ale aj o kultúre. Vždy z nej žiarila pozitívna energia, a aj to ma motivovalo k učeniu sa tohto nádherného jazyka. 😊
Olívia Hlucháňová
Zobraziť viac
Peťa ma učí už viac ako rok a pol a naučila som sa toho viac ako za štyri roky v škole. Učíme sa zábavnými hrami, po hodinách som vždy nadšená a ešte dlho plná entuziazmu. Na hodine som si mohla vyskúšať aj rozprávanie sa so skutočným Francúzom a pomohla mi tiež vyhrať celoslovenskú francúzsku súťaž v spievaní! Som jej veľmi vďačná za jej úprimnú podporu. Ani raz sa mi nestalo, že by som oľutovala, že som jej napísala.
Ivana Slováková
Zobraziť viac
Peťka ma učila cez skype a musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená, aký mala ku mne kamarátsky prístup, bola naozaj strašne zlatá, na hodinu bola vždy perfektne pripravená, hodiny boli kreatívne, vždy sme robili niečo iné, používala videá, obrázky, doplňovačky, hry, atď.., a bola časovo flexibilná. Ak sa budem chcieť niekedy k francúzštine vrátit tak bude prvá na koho sa obrátim! 🙂
Soňa Ferková
Zobraziť viac
Peťa ma učila francúzštinu približne 2 roky, bola vždy dobre naladená a pripravená, neúnavná optimistka 🙂 Učivo podávala prakticky a automaticky sa prispôsobila mojim záujmom. Vedela som ju kontaktovať aj pomimo dohodnutých termínov a venovala sa mi aj po skončení hodín pomocou online cvičení či tipov na francúzske filmy, seriály či blogy.
Predošlé
Ďalšie

Idem do toho 🙌

Po vyplnení prihlášky ťa budem kontaktovať s bližšími informáciami. Kurz sa otvorí pri minimálnom počte 4 študentov.

Zaujíma ťa ešte niečo?