La petite optimiste

Online skupinový kurz pre pokročilých začiatočníkov (A2.2)

Už ste sa francúzštinu niekedy učili a nie je pre vás tento románsky jazyk úplnou neznámou? Viete už napríklad predstaviť seba či svoju rodinu, vedeli by ste si objednať v reštaurácii, opísať vašu poslednú dovolenku a nie je vám ani neznámy pojem passé composé? Na tomto kurze nadviažete na to, čo viete, rozšírite si slovnú zásobu o užitočné slovíčka a frázy, upevníte si komplexnejšie oblasti gramatiky a hlavne budete veľa rozprávať.

max. 5 študentov

ŠTVRTOK
17:30-19:00

ONLINE
CEZ ZOOM

29.2. -27.6.2024 (18x90min)

30MIN KONZULTÁCIA
ZDARMA

214,00€

Čo sa počas kurzu naučíte? 📚

A na čo sa môžete tešiť? 🎁

interaktívne lekcie

Lekcie budú prebiehať online cez platformu ZOOM, vďaka ktorej budeme spoločne písať na interaktívnu tabuľu, hrať hry, robiť cvičenia a budem s vami zdieľať videá či obrázky.

tréning nových slovíčok

Z každej hodiny si spoločne vypíšeme najdôležitejšie slovíčka, ktoré budeme priebežne opakovať počas celého kurzu cez rôzne hry a aktivity. Novú slovnú zásobu si tak oveľa lepšie zapamätáte.

materiály na jednom mieste

Štruktúra kurzu sa odvíja od učebnice Édito A2. Všetky materiály (obrázky, poznámky aj domáce úlohy) nájdete vždy na vašej vlastnej webstránke, aby ste vždy všetko našli na jednom mieste.

tipy na učenie

Učenie sa jazyka nie je len o výslovnosti a slovíčkach, ale aj o objavovaní kultúry. Môžete sa preto tešiť na pravidelné tipy na francúzske pesničky, filmy a spoznávanie frankofónnych osobností.

whatsapp skupina

Aby ste dosiahli pokrok je dôležité sa francúzštinou obklopiť aj mimo hodín. V našej Whatsapp skupine budeme spolu v kontakte a môžete sa tiež zapojiť do motivačnej študentskej výzvy.

záverečný online test

Na konci kurzu vás čaká interaktívny online test, kde si môžete overiť svoje nadobudnuté znalosti. Budem vám tiež priebežne dávať spätnú väzbu
v závere hodiny.

Čo hovoria moji študenti a študentky? 💌

Marta N.
skupinový kurz pre úplných začiatočníkov
Zobraziť viac
Bola som veľmi milo prekvapená akou interaktívnou a zábavnou formou hodiny prebiehajú. Petra je veľmi trpezlivá a povzbudzuje nás. Hľadá zaujímavé spôsoby osvojenia si jazyka. S kurzom som veľmi spokojná!
Silvia R.
skupinový kurz pre úplných začiatočníkov
Zobraziť viac
Prihlásiť sa na tento online kurz bolo moje najlepšie rozhodnutie. Lekcie prebiehali zábavnou a hravou formou, každá minúta na hodine bola prakticky využitá. Petra je veľmi príjemná a skúsená lektorka. V kurze plánujem pokračovať 😊

Idem do toho 🙌

Po vyplnení prihlášky vás budem kontaktovať s bližšími informáciami. Kurz sa otvorí pri minimálnom počte 3 študentov.

Máte ku kurzu nejaké otázky?